Červen 2018

I Literární pirát se čas od času utne

27. června 2018 v 20:24 | Vědmi |  Literární pirát
Opět jsem propadla částečné reorganizaci vlastních stránek (že by si reorganizovala pokoj, to nehrozí... Pst!) a vznikla z toho nová rubrika. Posbírala jsem po blogu všechny ty dialogické a všelijak jinak různě šílené články a nasypala to do jednoho pytle, což jsem měla udělat už dávno. Minimálně na Wattpadu* jsem to tak udělala.

Scene zajda

25. června 2018 v 17:42 | Vědmi |  Výtvarno
Zvláštní probuzení z kreslicího "zimního spánku", pravda...

O víkendu jsem si vzpomněla, že mám někde na stole grafický tablet a na flashce GIMP, a tak jsem se nakopla, že bych se s tím mohla taky konečně naučit zacházet. Teda jo, už kdysi jsem s tím chvíli dělala, ale s každým zvlášť - třeba v GIMPu jsem jen chvíli ve druháku na střední upravovala fotky. Ale za zkoušku nic nedám, řekla jsem si, a tak jsem k tomu sedla.

Tohle není prvotina, i když bych ji za to mohla vydávat. Předchází tomu několik neuložených obrázků, na kterých jsem se seznamovala s médiem + jeden random chudák chibík. Pak mě napadlo, že s králíky jde všechno líp... a už to nebudu zdržovat, dopadlo to takhle:

Kdy jsem se v průběhu kreslení rozhodla pro scene, to fakt nevím, protože je to pro mě tak trochu velká neznámá. Po prohlédnutí několika referenčních fotek mám nicméně pořád dojem, že tenhle styl rozhodně musel vzniknout tehdy,když se mýval spustil s Hello Kitty a na výsledného kříženečka se pozvracela duha... :D