Leden 2016

Gothic - část 2.

16. ledna 2016 v 21:00 | Vědmi |  FanArty
Hellou!
Zdá se mi, že co se kreseb týče, je posledních pár měsíců velmi...hm...produktivních :D Hlavně tedy táhnou Králíci. Kreseb s nimi na téma Gothic je už něco málo přes dvacet, což je, zdá se mi, celkem obstojné číslo.
Začínám dokonce plánovat, že bych druhý díl zpracovala ve formě klasického komixu, ale jak mě všichni známe - spousta řečí a skutek utek :D Ale tentokrát doufám, že to dotáhnu dál než na třetí/čtvrtou stránku :D
No dneska nicméně pokračujeme jednoobrázkovými vtípky (více či méně zábavnými):

Seznam 1/3

"Nesnáším svý příbuzný!" - část 24.

6. ledna 2016 v 20:43 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Hellou!
Tak tu máme první týden po prázdninách a nevím jak vy, ale já říkám: "Ještě!" :D Úplně klidně bych snesla další týden, kdy se můžu pořádně vyspat a být v teple, místo abych vstávala v šest a zmrzala v nedostatečně vytopené třídě.
Po krátké pauze se vracím zpět s další částí NSP. Mohu prozradit, že v ní dojde k vygradování celé situace...kteréžto by vyznělo určitě mnohem lépe, jenže jsem zatím nepřišla na způsob, jak ho aspoň trochu pozvednout. A navíc - dva a půl roku mi ta věc sežrala a já to finále udělám...následující. Spoilery. Pst.
Předposlední díly nikdy nebyly nijak velká událost, takže lze snad už jen dodat tradiční
Minule jsme skončili zde: Dvojice se nacházela jen pár kroků od dveří, když se nad schody rozlehlo Lunino uražené: "Ale slíbily jste mi, že mě vzbudíte, kdyby něco!" "Ty jseš tak otravná!" zavrčela Vědmi a dodala: "No ale dělej!"