Září 2015

Králíci z Karibiku

20. září 2015 v 21:01 | Vědmi |  Parodie atd...
Ahoy!
Yar-Har!, Znovu se houpáme na vlnách! a milion jiných otřepaných pirátských frází (zapomněla jsi Yo-Ho!) (zapomněl jsi zalézt -_-)
Léto se chabě snaží připomínat stále celkem vysokými teplotami a já zároveň s tím chci připomenout první polovinu prázdnin, kdy jsem kreslila obsah dnešního článku. Bylo to tak, že jsem v časovém limitu asi dvou dní zkoukla všechny díly Pirátů z Karibiku (kromě čtyřky. Ta se nepočítá. Ta je E-E), což vnuklo pár nápadů s nějakou dobu nepoužívanými "Králíky z Karibiku", onou parodií, která mě provedla druhou půlkou mého studia sekundy. Pro připomenutí zde a částečně naťuknuto i zde.
Ono už tehdy kdysi dávno vzniklo těch stripů a obrázků spousta, ale co se kvality týče, bylo to všechno úplně stejně naprd :D Nicméně to, co mi z pera vylezlo toto léto, má vytříbenější humor (kecá), mnohem lepší styl (kecá) a některé nové postavy, co vznikly v tvůrčím mezidobí (výjimečně nekecá)
Kdo by si to nechal ujít? :D
P.S. - asi člověk, elf, půlelf, fantom Opery, pán času a Dothrak doporučují při prohlížení poslouchat toto. Podivně rychle se na tom buduje závislost:

Menší výlet 2 - část 4.

12. září 2015 v 11:14 | Vědmi + Marika T. |  Menší výlet 2
Hellou!
Největší hovadina v dějinách tvorby je zase tady!
Věřte mi, už mě to studené počasí hrozně štve a nutně potřebuji, aby se zase oteplilo. Tohle se mi zdá jako celkem obstojné "voodoo", vždyť si určitě vzpomenete, jak vedro bylo, když jsen v létě začala přidávat :D
Vzpomněla jsem si, jelikož odpoledne jedu omrknout minikáry na Buznově, jestli se tam nic nezměnilo a trochu zas roztahat další mrtvou myš, na kterou omylem vjedu jako posledně, po dráze (malý tvor, dlouhá střeva...)
Dnes se dozvíme, proč je tak nebezpečné svěřovat mi velení a spoléhat se na můj orientační smysl. A objeví se zde ještě jedna věc známá z jedničky.

Mí zneužití hrdinové - část 2.

1. září 2015 v 13:58 | Vědmi + Marika T. (+ Luna) |  Papírkovaná
Hellou!
Už je tu zas. První den toho týdne, který bych s chutí zrušila, protože je úplně k ničemu. No jistě, začátek školy. Pro mě je to první den třetího ročníku vyššího gymplázia, tedy posledního roku, kdy mohu myslet i na to, že mám vůbec nějaký čas i pro sebe. Příště už to nepůjde.
První zářijový den KAŽDÉHO roku na vyšším gymplu byl na nic, protože otevíral čím dál horší sled deseti měsíců. Prvák - "Končí lehárko, všechno si sháníte sami!". Druhák - taneční (brrrrgh!). Třeťák (nyní) - čeká nás pasování na "mazáka" (maturanta). A finální - maturita! Bojím se jí. Možná jen z principu, ale stejně. Je to pro mě úplně něco cizího, s čím jsem se osobně nikdy nesetkala. Je tedy přirozené, že z ní mám strach.
Nicméně, ať jen nemluvím do větru počád o ničem. Pojďme si dnešek zpříjemnit další části té velké letní papírkované, kde se zneužití nevyhnul skoro žádná postava, kterou znám :D Dnes o to kvalitnější, že hrála i Luna (její části musely projít velkou korekturou. Ta holka vůbec neumí pravopis...)
Pozor, kvůli použitým barvičkám to možná bude lehce psychedelické :D
Vysvětlivky: # - já
# - Marika
# - Luna
# - Erikovy poznámky, kterých dost možná dnes bude potřeba velmi málo