Únor 2015

Pár Game of Thrones kreseb

22. února 2015 v 12:58 | Vědmi |  FanArty
Hellou!
No jo, to vypadá, že jsem tu nebyla skoro celý únor, že?
Nebudu toho moc vymýšlet, zkrátka jsem vůbec na blogu nebyla, u počítače jsem skoro neseděla, a když už, tak jen kvůli úkolu do IVT.
Po nemoci se rozepisuji, rozkresluji a vůbec. Ruky už mám znuděné, jen nápady kdyby ještě byly. No, zatím kreslím šaty k společné povídce "Hunger Games po našem".
Nedávno jsem posbírala některé svoje další kresby a tentokrát už se z nich dá sestavit krásně tématický článek - všechno to jsou více či méně fanarty na GoT (nebo taky ASoIaF, nekoukám jen na seriál).
Nejsou tady tedy úplně všechny, například svou první kresbu khala Droga by neměl vidět nikdo (kromě těch několika lidí, co to viděli naživo...no vážně, je to fakt strašný :D).
Pro pozdější dobu mám ještě v plánu seznámit vás s dalším společným projektem (který pácháme já, Ilía a spoluautorka králíků). Je to ptákovina až za roh, můžete si tipnout, oč jde :D
Ale teď - let's go?

Zase z jiné tvorby 2

8. února 2015 v 16:26 | Vědmi |  Ptákovinky a blbinky
Hellou!
Tak jsem po delší pauze opět tu. Tři týdny jsem teď byla za lazara a jít na PC bylo to poslední, co jsem chtěla. Kolikrát i jen sedět bylo nad mé síly (nízký tlak + špatná reakce na léky + ta původní nemoc...no katastrofa) :D Vůbec to byl absolutně neproduktivně strávený čas - psát se mi nechtělo, kreslit se mi nechtělo...
Ale pak mě napadlo, že bych, až sem zase budu něco dávat, mohla trochu přiblížit mé další zaměření, tedy korálky (naposledy jsem se o nich zmiňovala zde)
Není to úplně všechno, protože mezi těmito dvěma články vznikala řada prodejních kousků - vesměs barevných kytiček.
To, co vám představím dnes, je už něco trochu na vyšší úrovni než posledně :D
Snad to neurazí ničí estetické cítění :D