Srpen 2014

TARDIS na výletě - prohrabaný archiv

26. srpna 2014 v 14:11 | V+MT |  TARDIS na výletě
Hellou!
Kdysi jsem slibovala, že sem přidám úplně první fotky s modýlkem Doctorovy budky. Dlouho jsem se k tomu nějak neměla, tak to chci napravit dneska.
Okolnosti onoho výletu byly takové, že Luna byla otravná jak vřed na p**eli - samo o sobě stačí jako výmluva, proč na půl dne vypadnout a nevracet se před večeří. Obešly jsme si s Marikou malý okruh (pět kilometrů, přes dvě vesnice).
1.) Kolotoč
Určitě je znáte - takový ty rozvrzaný kolotoče zdobící některá dětská hřiště. Jsou stejně nejvíc super :D

"Nesnáším svý příbuzný!" - část 19.

20. srpna 2014 v 15:20 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Hellou!
Nevím, kolikrát už jsem si na to stěžovala, ale řeknu to znovu a rozhodně ne naposled - NENÁVIDÍM ZIMU! Zvlášť v létě. Ano, správně - nemyslím teď zimu jako roční období (i když to částečně taky), ale jako vyjádření okolní teploty.
Jak je méně než 20°, JE to zima :D
No, jak jsem slibovala posledně, v dnešní části NSP! na vás čeká další zajímavé odhalení. Myslím si, že na to aspoň pravidelní čtenáři čekali od doby, kdy se to v předchozích částech dověděli :D
Ano, mluvím o tom "tajemném" dítěti :D
Tak co, co jste si mysleli, že to bude?
Minule jsme skončili zde: "Jak tohle řekneme Luně?"
"Opatrně."

"Nesnáším svý příbuzný!" - část 18.

15. srpna 2014 v 20:23 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Hellou!
Včera jsem měla vyjímečně plodnej den - zvládla jsem spatlat náramek, upíct brambory, nakreslit vtípek s Kitty a dopsat stranu k NSP. Něco takovýho jsem už dlouho potřebovala. Škoda, že zítra už jedu domů. Sakra!
Dneska to bylo poměrně zajímavé. Strejda mě vzal s sebou do práce - musel zkntrolovat stav jedné části kolejí u Kutné Hory. Prý: "Vezmeš si tu vestu (reflexku) a kdyby se někdo ptal, jsi nádražák.". No, kontrola dopadla dobře - žádná Bartošová :D
A teď k tomu hlavnímu.
Minule jsme skončili zde: "Počkej, za chvilku máme půl jedné," odbyla ji Marika, "to začne blbnout splachovadlo. To aspoň zkontroluju a uvidím, co s tím je…"


HODNĚ živá hra - část 9.

10. srpna 2014 v 20:45 | Vědmi |  HODNĚ živá hra
Hellou!
Tak se už pátý den poflakuji u tety ve Třech dvorech, odkud taky logicky píšu. Pokud budete chtít, spáchám zase něco na způsob loňského "Pozdravu z Polabí".
Proč jsem nepřidala další část CdA 2 - nechce se mi. Ale zkusím to nějak v bližší době napravit.
A nyní k podstatě článku!
Ne, zrak ni smysly nešálí vás (a je to tady, musím přestat na nějakou chvíli se staršími knihami, než začnu mluvit úplně archaicky). Čtete dobře - opravdu se jedná o pokračování povídky zvané "HODNĚ živá hra". Přestala jsem ji psát, když se mi začalo zdát, že je to až přílišná blbost. Hra navíc z PC kvůli chybě nečekaně a bez rozloučení zmizela a dlouho se nikdo (papá) neměl k tomu, aby ji znovu stáhl. Ale docela nedávno jsem ji tam objevila znovu a oživily se mi vzpomínky! A přišlo mi, že s menším přepracováním původního příběhu by to bylo i čitelné...
Nu, ale dnes jen taková ochutnávka. První dokončím NSP, než zase začnu přidávat nějakou jinou povídku.
Snad se aspoň trochu pobavíte :D

Cesta do Anglie 2 - část 18.

4. srpna 2014 v 20:35 | V+MT |  Cesta do Anglie 2
Hellou!
Jak jste si asi (ne)všimli (protože - upřímně - , kolik vás CdA2 čte?), vynechala jsem přidávání ve středu a v pátek. Má to docela přízemní příčiny - bylo mi špatně a pak jsem hlídala děti, čili jsem se ani jeden z těch dnů na blog nedostala.
Dnes se podíváme na vyhodnocení sázky "Kdo všechno nespal" a navštívíme další historické místo.