Únor 2014

Malý návrat fantoma Opery (a ostatních)

20. února 2014 v 15:35 | Vědmi |  Výtvarno
Hellou!
Všimla jsem si, že mám v archivu několik obrázků z léta, které jsem sem chtěla dát už dřív, ale trochu jsem na ně zapomněla.
Asi v polovině července jsem projížděla programy a na Dvojce jsem objevila super seriál - 'Allo 'Allo :D
Začalo mě to strašně bavit (musím říct, že tak jsem se nenasmála dlouho) a snažila jsem se nevynechat ani jeden díl, ačkoli to dost dobře nešlo - nejdřív tábor, potom Tři dvory a dohadování se kvůli tomu s babičkou (kterou jsem si pak soukromě překřtila na Frau General - podle generála von Klinkerhoffena :D ). Stejně jsem si to ale vybojovala :D
A u jednoho dílu jsem se přistihla, jak si tam projektuju Erika a jeho blízké (včetně sebe samotné, jak jinak než nesobecky...). Z čehož vzniklo pár obrázků na toto téma, které vám chci dnes představit.

Margit - znovu

15. února 2014 v 21:36 | Vědmi |  Výtvarno
Hellou!
Jsem tu dlouho nebyla, což? :D
Mám naskenovanou zase nějakou Margit a po oskenování jsem ještě dodělala dva obrázky s ní. Zkusím o prázdninách spáchat ještě něco.
Jsem dneska jaksi unavená, proto nečekejte nějaký dlouhý úvod. Asi to sem rovnou střelím, půjdu sejmout pár letadel a pak zalezu spát...

"Svátek zamilovaných?"

14. února 2014 v 19:43 | Vědmi |  Literární pirát
Hellou!
Mám tu ke dnešku celkem dost hodící se povídku - "Svátek zamilovaných?"
Není to nijaká novinka, rozepsala jsem ji v únoru 2012 a strašně jsem se neměla k jejímu dopsání. Až loni o prázdninách, kdy jsem byla u tety ve Třech Dvorech (ty nejlegendárnější dva týdny zatím) a musela jsem poslouchat z vedlejšího pokoje nahlas puštěný OVRZ (nebo podobný výplach mozku), se ve mně něco hnulo a já to dopsala. S tím, že budu mít konečně specialpovídku bez dlouhého vymýšlení :D
Je to o mých původních spolubydlících, kteří byli oba vymyšlení, na rozdíl od dnešního složení (kdy je vymyšlen pouze Andy, ostatní jsou filmoví/knižní/historičtí vyvrhelové).
Jsem nemocná, stejně jako tehdy a dokonce i se stejnými příznaky :D
Prosím, užijte si to :D

"Nesnáším svý příbuzný!" - část 13. (speciální)

12. února 2014 v 20:29 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Hellou!
Je to pro mě hrozně nečekáné *ironie*, ale zase jsem nemocná. A tentokrát mám nějaké temno. Doma jsem už od začátku týdne a od té doby jsem napsala k několika svým povídkám v průměru větu, možná větu a půl.
A ještě jsem stihla rozepsat povídku Interview s nacistou. To je vám hovadinka... Mlč, elf -_-
V takových chvílích jsem ráda, že mám NSP! napsané na plus mínus ještě tak dvě pokračování (kromě tohoto).
Dnešní část je taková speciálnější proto, že se jedná o výňatek z té knihy bez titulu - tedy deníku, jak se zjistilo. A už po prvním zápisu mi z toho bylo tak nehorázně blbě, že mi musela podstatnou část napsat Marika (notorickej romantik :P). I když asi poznáte, u které části jsem to zase začala psát já :D Jsem opravdu rozpoznatelná :D
Minule jsme skončili tady: "Pokusme se domyslet událostí další sled," citovala Vědmi Iva Jahelku. " Přišel jí ten dopis, v hlubokém žalu jej však neotevřela a… zbytek rodiny se k ní přestal hlásit už nadobro. Zůstala na světě jen sama se svými myšlenkami a šíblo jí. Tadá, konec pohádky."

Cesta do Anglie 2 - část 9

6. února 2014 v 17:10 | V+MT |  Cesta do Anglie 2
Hellou!
Tak...jak vidím, mé rádoby předsevzetí přidávat sem CdA2 v úterý a čtvrtek tak nějak vyšumělo...eheh...
No jo, jenže ono je pořád něco - (přehled od poslední části) Vánoce, Silvestr, pak jsem na to nějak zapomněla, písemky, další písemky a pro změnu ještě písemky.
Tak se mi zdá, že já to do toho dvanáctýho května, kdy jedu do Londýna zase, asi dopřidávat nestihnu :D
Jako malý revanš bude dnešní část trochu delší (snad, pokud se mi to nezdá).
Můžete očekávat falešné obvinění, úchylku na muže v uniformách, štěkající...věc(?) a Garreta netykavku :)