Prosinec 2013

Tři roky?

29. prosince 2013 v 20:43 | Vědmi |  Kecavá
Hellou!
...hehe, pro můj blog taková událost a já nevymyslím článek :D ...
OK, tohle by možná šlo...
Dalo by se pěkně říct, že se náhody seběhly a daly vzniknout tomuto mému kousku internetu, ale ono to tak nebylo. Předcházel tomu zdlouhavý proces, jehož součástí bylo nekonečné ptaní se : "Mám? Nemám? Bude to mít úspěch?"
Nakonec se však stalo a blog vznikl. Nicméně o nějaké kvalitě se v začátcích nedalo mluvit.
Naštěstí se všechno začalo v průběhu let zlepšovat a já se s blogem dopracovala až k tomu, co si můžete číst dnes.
Prošla jsem obdobím článků o jedné větě a obrázku, slabými začátky s povídkami, pokusem o komix, začátky s články spíš informativními, problémem s obkreslováním ( -_-' ), prachsprostým kopírováním mých článků (*představte si zde to nejsprostší sprosté slovo, co znáte*) ...
Chtěla jsem k této příležitosti napsat nějakou speciální povídku, ale nějak to nevyšlo.
Proto přináším svou nejnovější povídku, kterou jsem napsala včera večer během hraní Age of Empires 2.

Malý prostor pro Isaaca

23. prosince 2013 v 21:45 | Vědmi |  Výtvarno
Hellou! :D
Konečně, konečně, KONEČNĚ se mi to povedlo!
Pamatujete, jak jsem tu jednou (ono to možná bylo víckrát, ale to podstatu nemění) nadávala, že nedokážu nakreslit Isaaca tak nějak...normálně? Chci říct, aby to vypadalo co nejméně blbě.
Nečekané, šokující a vůbec!
Když jsme jednou byli na návštěvě u dedého, Mutti s ním cosi řešila, Vati byl na balkoně na kouřové a já, tedy kromě toho, že jsem si naprosto nenápadně půjčila knížku o atentátu na Reiniho (se zajímavými fotkami), jsem si v rohu kreslila. No...pokoušela jsem se. Nevěděla jsem co. A řekla jsem si, že bych mohla zkusit nakreslit Isaaca, snad ho moc nezprasím.
Tak - zde je!

Cesta do Anglie 2 - část 8

17. prosince 2013 v 21:22 | V+MT |  Cesta do Anglie 2
Hellou!
Prosím, nedivte se případným překlepům v této části článku, ale dělám zrovna vedle rohlíčky (zku**ená práce!) a nejenže mám máastný ruky, jsem z toho totálně vytočená.
Následující část přeskočte, pokud nechcete číst to moje nadávání.
A Marika mě teď spamuje na chatu vánočníma písničkama. Lidi, uklidněte se! Vždyť je to až za týden! (omlouvám se, prostě se nedokážu dostat do "vánoční nálady" - musím dělat miliardu věcí a teoreticky bych to ani slavit neměla...ale to je jiný příběh)
Navíc jsem byla ukecána na vánoční povídku a...a...vrr, proč já pořád něco slibuju, když z toho pak nic nemám?
Zde končí část, kterou můžete přeskočit.
V dnešní CdA pořešíme dvě velice důležité věci - nové členy a Házenou botou (pravidla v ukázce, mírně pozměněna).

Cesta do Anglie 2 - část 7

8. prosince 2013 v 20:38 | V+MT |  Cesta do Anglie 2
Hellou!
Tak jsem tento víkend byla u Mariky a kromě toho, že jsme dělaly cukroví a ona mi pletla copánky(takže vypadám trochu jako Mai), jsme taky napsaly kousek k CdA 2. Jako tedy do zásoby.
Nejsem si jistá, jestli jsem to tu už zmiňovala, ale příští rok jedu do Anglie zase :D Máme s Marikou přibližný plán, že bude možná i CdA 3 a rozmýšlíme i postavy, které tam zneužijeme...totiž obsadíme :D Zatím to mají už bohužel jisté například Doctor a River Songová :D
V dnešním díle dořešíme podivné ůchylky (u s kroužkem zcela schválně, protože tohle nejsou jen úchylky), prozkoumáme nabídku "nahých časopisů pro dámy", vezmeme nové členy a zjistíme, co se děje na záchodech na benzínkách :D

Malé velké totální nasazení

3. prosince 2013 v 21:52 | Vědmi |  Pokecy
Hellou!
Tak jsem se zase v Literárním klubu přihlásila do Podzimního duelu. Konkrétně na šestý týden a šla jsem proti NiceRoovy. Naše téma bylo "Totální nasazení".
Ajaj, co teď? Tohle šlo naprosto mimo mě! Co s tím? Vzdát to? To ne! I když napíšu pitomost, NESMÍM to vzdát! Vždycky (to znamená dva předchozí duely) jsem vždycky poctivě bojovala, i když jsem vyhrála až napodruhé.
Což znamenalo něco vymyslet. Pořád jsem přemýšlela, nakonec jsme rezignovala a napsala první nápad. Také jsem ho tam poslala.
A vypadá to, že pokud nezapomněli zveřejnit soupeřčino dílo, dostanu to vítězství asi MOC lacino :D
Ach, tak se pusťme do díla:
Malé velké totální nasazení
aneb
Téměř velkolepý epos o tom, jak se podnájemníci rozhodli pomoct domácí