Červenec 2013

Výtvarkový zločinec 2

24. července 2013 v 15:05 | Vědmi |  Výtvarno
Konečně se mi povedlo poshánět po domě všechny moje kresby z výtvarky za celý rok (kromě jednoho - pracovně nazvaný "Carlotta", formát A3).
Byl pro mě šok, že jsme měli výtvarku jen hodinu týdně (když jsem si navykla na tříletý režim dvouhodivnovky). Navíc jsem se pak ještě dověděla, že příští rok je s výtvarkou jako takovou konec a budeme mít jen teorii, které vznešeně říkají "Historie umění" (OK, říká jí tak jen učitelka).
Ale abych se dostala k samotné podstatě článku -> tedy k obrázkům. Je jich míň než loni. Dost jsem totiž chyběla a navíc - ta jedna hodina týdně.
Malá vysvětlivka -> bíle je učitelkou uznaný název, červenou pak název "pracovní"

"Nesnáším svý příbuzný" - část 2.

22. července 2013 v 15:44 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Děkuji za projevený zájem. Jak jsem viděla, "NSP" vás docela zaujala.
Nepokládám tuhle část za zrovna zajímavou, ale to taky nemůže být každá, že...
A to jsem u toho poslouchala do zblbnutí Nightwish! No jo, myslela jsem si, že z toho bude víc...
Nicméně, začátky často bývají nudné. Mám rozvrhnuto, jak to přibližně bude dál a mohlo by to začít být lepší.
Budu teď trochu vyzrazovač a prokecnu se, že z toho nemůžu vynechat nějakou narážku na nacisty. Ale to si budete muset počkat.
Tuhle část bych chtěla věnovat Maričině sestře Luně, která to sice nečte, ale co už :D To, z čeho ji tam obviňuje Marika, je pravda -_-'

Menší výlet - část 9.

19. července 2013 v 15:01 | V+MT |  Menší výlet
Vědmi 2017: Podívejte, šestnáctiletá Vědmi = pitomá Vědmi, a totéž se dá říct o 70% věcí, které jsem tou dobou vymyslela. Takže do tohohle doporučuji jít jedině na vlastní nebezpečí, je to hrozná volovina.

Kapesníčky připravit - Menší výlet končí!
Nemohlo to přece trvat nekonečně dlouho a jiné podobné řečičky. Faktem je, že tahle část je moje druhá nejoblíbenější. Hned po představě Wolfiho a Hessieho na řetízkáči :D
Když jsme to s Marikou psaly, skoro jsme se udusily smíchy a popcornem, protože vždycky některá z nás přišla s nějakým kecem, který jsme tam sice nakonec nedaly, ale došly jsme k názoru, že to jsou spolehliví zabijáci už tak mrtvé situace :D
Trochu se prokecnu - Marika chtěla Lea zneužít už pěkně dlouhou dobu, takže jsem se podvolila a napsala to tam. Já pak ale chtěla zase tu věc, kterou to končí a která by byla dost trapná, kdyby se stala doopravdy (schválně, co jste mysleli, že to bylo?).

"Nesnáším svý příbuzný"

17. července 2013 v 21:22 | Vědmi |  "Nesnáším svý příbuzný!"
Protože jste jednou projevili o novou povídku zájem, řekla jsem si, že vám sem předhodím kousek k posouzení.
Jednou se mi u Mariky zdál takový trochu (čtěte: hodně) ujetý (nebo spíš sjetý) sen. Nedalo mi to a začala jsem jí ho vyprávět. A ona mě vyhecovala, ať z toho udělám povídku.
Proč jen jsem se nechala ukecat? PROČ?
Chci tím říct, že jsem rozdělala další dlouhou věc, kterou asi hned tak nedokončím. Nicméně, mohla bych se o to pokusit. Podle vašeho zájmu.
Je to blbost, ptákovina, totální nesmysl a kdo ví, co ještě. Ale to je jen můj názor. Váš vám neberu a netrhám za to hlavy.
Very well, let's begin...

"Nesnáším svý příbuzný!"

Menší výlet - část 8.

16. července 2013 v 16:28 | V+MT |  Menší výlet
Vědmi 2017: Podívejte, šestnáctiletá Vědmi = pitomá Vědmi, a totéž se dá říct o 70% věcí, které jsem tou dobou vymyslela. Takže do tohohle doporučuji jít jedině na vlastní nebezpečí, je to hrozná volovina.

Tuhle část Menšího výletu jsme s Marikou psaly jako takové "Co by kdyby...". Jako že se Hessie z mírového jednání v Anglii vrátil.
Je taky trochu delší, protože to prostě nejde přerušit v půlce.
A úchylové se taky KONEČNĚ dočkají :D
Ale víc toho neřeknu už ani náhodou. Kdo by byl zvědavý, může si to přečíst.

Menší výlet - část 7.

5. července 2013 v 20:33 | V+MT |  Menší výlet
Vědmi 2017: Podívejte, šestnáctiletá Vědmi = pitomá Vědmi, a totéž se dá říct o 70% věcí, které jsem tou dobou vymyslela. Takže do tohohle doporučuji jít jedině na vlastní nebezpečí, je to hrozná volovina.

Wolfi s Hessiem se vrací! :D
Jak to tak odhaduji, mělo by to vyjít čistě teoreticky na tři části, pak mám v zásobě ještě takovou menší ptákovinu s Wolfim a Reinim a pak se konečně (!!!) můžete těšit na...
...chvíle napětí...
CESTU DO ANGLIE 2 - Zpět v Londýně!!
Tak, prozradím jen tolik, že Wolfi se opravdu bál výšek a že část téhle části vznikla na základě skutečných událostí :D Marika na ten řetízkáč chtěla prostě ještě jednou a mně se už prostě chtělo blinkat :D

Dvě menší "Hellboyoviny"

2. července 2013 v 21:29 | Vědmi |  FanArty
Tak vás tu všechny zdravíme.
Jak jsem minule slibovala, mám něco obrázků do zásoby, tak se snažím být trochu aktivní.
V neděli jsem, jako správný fanda, nemohla propásnout druhý díl svého nejoblíbenějšího filmu vůbec - Hellboy II (jop, ten film SE MNOU! Pán je trošičku sobeček, co?)
A díky tomuto filmu jsem si vzpomněl ana dvě starší (no dobře, z ledna) kresby, které jsem pořád zapomínala oskenovat. A nechci vás o ně připravit, takže...
...tady je máte: